Опис та переваги проекту

Зданий в експлуатацію

Новий сучасний житловий комплекс «AVILA COMFORT» знаходиться по вул. Трудова, 9/3, в престижному районі міста Хмельницького.

AVILA COMFORT має ряд переваг над звичними житловими комплексами: чисте повітря, живописний вигляд на річку, неперевершений природний ландшафт поруч з Вашим будинком. У кількох хвилинах від центру міста Ви будете насолоджуватися усіма радощами заміського життя.

Окрім того, ЖК «AVILA COMFORT» відрізняється від інших новобудов  міста сучасними плануваннями квартир, високою якістю будівництва та архітектурою, що повністю відповідає стандартам житла підвищеної комфортності.

Тротуари і майданчики, вимощені декоративною плиткою, зони відпочинку, облагороджені елементами ландшафтного дизайну і витонченими квітниками, надають європейський колорит. До послуг юних жителів сучасний ігровий комплекс та функціональний спортивний майданчик, встановлені на спеціальному покритті в приватному подвір’ї.

У впорядкуванні прилеглої території ретельно продумана кожна деталь – енергозберігаюче освітлення, ландшафтний авторський дизайн, паркінг.

Кожна деталь житлового комплексу «AVILA COMFORT» створена з турботою про його жителів!

Планування

Розстрочка

Для здійснення вашої мрії, про власну квартиру Будівельна компанія “АВІЛА”  надає можливість безвідсоткової розстрочки до кінця будівництва!

Умови розстрочки:

  • перший внесок  — не менше 40% вартості загальної площі квартири
  • оплата першого внеску в 3-денний термін з моменту підписання Договору
  • можливість дострокового погашення

Розстрочка надається на квартири в комплексах, які не введено в експлуатацію на момент оформлення

Комерція

Комерційну нерухомість – продано

Галерея

Хочете дізнатися більше?

Зв'яжіться з нами і наш фахівець Вам допоможе.
Зв’язатись з нами