Опис та переваги проекту

Зданий в експлуатацію

Новий сучасний житловий комплекс «Avila Sky» знаходиться по вул. Красовського, 32/1, в місті Хмельницькому

ЕЛЕГАНТНА АРХІТЕКТУРА БУДИНКУ  ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «AVILA SKY» – ЯСКРАВИЙ І БАРВИСТИЙ МАЛЮНОК НА АРХІТЕКТУРНОМУ ПОЛОТНІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Avila Sky – стильні фасади, сучасні планувальні рішення, чудово спроектована та продумана до дрібниць прибудинкова територія.

Архітектура 5 секцій житлового комплексу «Avila Sky»  володіє своїм неповторним стилем. Сучасні оздоблювальні матеріали, великі вікна і засклені лоджії, довговічне декоративне покриття акварельних тонів надають будинку житлового комплексу особливе благородство. Елегантний будинок «Avila Sky» ідеально вписується в навколишнє середовище і робить район Дубово ще яскравішим та привабливішим!

Відпускаючи на прогулянку свого малюка, Ви завжди будете спокійні!

Завдяки продуманій архітектурі двору Ваша дитина завжди у Вас на очах! Дитячий майданчик, покритий спеціальним покриттям, обладнаний сучасними гойдалками, гірками і пісочницями. Для активних непосид передбачені сучасні вуличні спортивні тренажери. А майданчик для ігор з м’ячем припаде до смаку не тільки підліткам, але і їх батькам. Тут кожен знайде собі заняття до душі!

Для зручності майбутніх мешканців на перших поверхах житлових будинків передбачені комерційні приміщення з магазинами, ресторанами, кав’ярнями та іншою розважальною та сервісною інфраструктурою. В радіусі кількох десятків метрів розташувалися супермаркети, школи, дитячі садочки та торгові центри. До ділової та центральної частини Хмельницького можна доїхати за лічені хвилини, що значно заощадить час мешканцям ЖК.

 

Планування

Планування II черги

Розстрочка

Для здійснення вашої мрії, про власну квартиру Будівельна компанія “АВІЛА”  надає можливість безвідсоткової розстрочки до кінця будівництва!

Умови розстрочки:

  • перший внесок  — не менше 40% вартості загальної площі квартири
  • оплата першого внеску в 3-денний термін з моменту підписання Договору
  • можливість дострокового погашення

Розстрочка надається на квартири в комплексах, які не введено в експлуатацію на момент оформлення

Комерція

Галерея

На будівельному майданчику виконуються такі роботи :
📌на 100% виконані роботи з благоустрою території житлового комплексу, встановлено дитячий майданчик;

Хочете дізнатися більше?

Зв'яжіться з нами і наш фахівець Вам допоможе.
Зв’язатись з нами