Опис та переваги проекту

БУДИНОК ЗДАНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Для безпеки та комфорту ЖК спроектовано з огородженою власною територією та охороною. Продумана інфраструктура в ЖК «Avila», забезпечує максимальний комфорт для мешканців, адже на перших поверхах будинку передбачені приміщення для магазинів, ресторанів, банків.

 

ЖК «Avila» дбає і про маленьких мешканців комплексу, прибудинкова територія облаштована ігровими та спортивними майданчиками, а паркова зона забезпечує проводження часу на природі просто вийшовши з будинку.

ЖК «Avila» Житомир знаходиться в екологічно чистому житловому районі міста. Велика паркова зона та річка Тетерів створюють комфортні умови для відпочинку та проживання.

Зручна транспортна розв’язка забезпечує швидкий трафік, поряд є 2 зупинки громадського транспорту. На території житлового комплексу знаходиться власна автостоянка.

Мешканці житлового  комплексу завжди можуть підтримувати свій фізичний стан в тонусі, адже поруч  знаходиться спортивний клуб «Динамо», а у самому подвір’ї створено спортивний майданчик.

Планування

Розстрочка

Для здійснення вашої мрії, про власну квартиру Будівельна компанія “АВІЛА”  надає можливість безвідсоткової розстрочки до кінця будівництва!

Умови розстрочки:

  • перший внесок  — не менше 30% вартості загальної площі квартири
  • оплата в 3-денний термін з моменту підписання Договору
  • можливість дострокового погашення

Розстрочка надається на квартири в комплексах, які не введено в експлуатацію на момент оформлення

Комерція

Концепція перших поверхів житлового комплексу «Avila» створюють ідеальний простір не лише для проживання, а й місце для розвитку власного бізнесу.

ЖК «Avila» дбає про своїх мешканців та відвідувачів, тому нежитлова нерухомість спеціально спроектована для відкриття  магазинів, ресторанів, філій банку, салонів краси, фітнес-клубів. Всі комерційні приміщення мають окремі вхідні групи та необхідні планування.

Галерея

Хочете дізнатися більше?

Зв'яжіться з нами і наш фахівець Вам допоможе.
Зв’язатись з нами